O Nas

Na rzecz Państwa uśmiechu pracujemy od 1997 r. W naszej praktyce chcemy zapewnić Państwu wysoką jakość usługi przy jak najkorzystniejszej dla tej jakości cenie.

 

Nasza praktyka rozwija się od pierwszego roku jej powstania, a rozwój polega na wprowadzaniu nowoczesnych technologii leczenia, poszerzaniu zaplecza diagnostycznego oraz na ciągłym podnoszeniu kwalifikacji przyjmujących tu lekarzy i personelu.

  

 

Wszyscy nasi lekarze prowadzą kompleksowe leczenie, nie zapominając o wzajemnym konsultowaniu przypadków tak, aby odbyło się to z jak największym pożytkiem dla naszych Pacjentów.
Zajmujemy się implantologią, szeroko pojętą protetyką , leczeniem przygotowawczym w tym w szczególności mikroskopią endodontyczną, a także stomatologią estetyczną , chirurgią stomatologiczną oraz ortodoncją.

 

Szczególny nacisk kładziemy na ratowanie zębów własnych pacjenta, które w naszym rozumieniu są najlepszym nośnikiem dla uzupełnień protetycznych. Aby tzw. leczenie przygotowawcze było przeprowadzone perfekcyjnie wprowadziliśmy do naszej praktyki mikroskopy oraz lupy stomatologiczne, dzięki czemu precyzja wykonanych przez nas zabiegów jest jeszcze większa.

 

W przypadkach, gdy nie możemy już liczyć na uratowanie filarów własnych zębów odwołujemy się do zdobyczy nowoczesnej implantologii i dobrodziejstwa stosowania wszczepów. Dla jak najwyższej estetyki stosowanej przez nas odbudowy protetycznej uciekamy się do współpracy z renomowanymi laboratoriami techniki dentystycznej www.ltd-biegala.pl